Týmy

V minulosti se oba kluby (FC Žabovřesky i FC Komín ) potýkaly s problémy jak na svém hřišti umožnit trénink všem věkovým kategoriím v dostatečných časech. To často vyústilo do situace, že v jedné chvíli bylo například na hřišti v Žabovřeskách i 60 dětí. Celá situace se vyřešila spojením obou sportovních klubů do jednoho – FC Svratka. Tak vznikl dostatečný časový prostor jak pro přípravky a žáky, kteří nyní trénují jen v Žabovřeskách (proto název Tréninkové středisko mládeže), tak pro dorost a muže, kteří trénují v Komíně. Také tím vznikla možnost, že v případě jakékoliv havárie na jednom z hřišť je možné sehrát utkání na druhém hřišti vzhledem k jejich vzájemné blízkosti.

!!! Domácí mistrovská utkání Muži C probíhají na hřišti v Jundrově, Veslařská 124 (za tenisovými kurty) !!!

Hřiště Brno Žabovřesky:

Adresa FC Svratka Brno o.s., Fanderlíkova 19, Brno
GPS 49°12’44″N, 16°34’19″E
Směr od Pisárek zastávka tramvaje Stránského
Směr od centra zastávka tramvaje Mozolky
Mapa odkaz

Hřiště Brno Žabovřesky 1