Týmy

FCSB – Lískovec  10 : 2  (5 : 2)  (sobota 18.4.2015 /10.30)

Střelci  : Filda 2x, Roman 2x, Michal Košík 2x, Štróblík 2x, Rybňajz, Speedy

Sestava: Filda, Pely  – Michal Z., Rybňajz, Macek, Řezňa, Sýřa,  Speedy, Kubíno, Roman, Malda, Michal K., Štroblík, Toňas, Zajda, Myky

Do prvního letošního domácího utkání jsme vstoupili parádně. Hned v první minutě prošel Roman důrazně až do branky a i přes zákrok brankáře hlavou trkl vyražený míč za jeho záda. Už v 10. minutě jsme vedli 4:0 po penaltě, kterou proměnil Filda. To, že dává góly i brankář naše hráče tak uklidnilo, že jsme dva hned dostali. Sice to byly snad jediné šance hostů, ale obě zaslouženě využité. Chvíli před koncem poločasu nám vrátil klid Speedy svým šufánkem. Ve druhém poločase už to bylo jen o výši skóre. Hráči Lískovce, ač byli na tom individuálně poměrně dobře, nás nedokázali už v ničem pořádně potrápit a ani moc nezlobili Pelyho v brance, který vystřídal Fildu. Filda se na hrotu ukázal jako střelec a navýšil svůj gólový účet na dva kusy. Mohlo jich být i víc, ale od brankáře je to i tak dobrý příspěvek. Přes vysoký počet vstřelených branek, jsme jich opět dost nedali. Nějaká nastřelená tyč (Ryba), netrefení prázdné branky (Michal Košík), nebo třeba hamounství Štroblíka, který sebral gól Zajdovi, když balón mířící do sítě těsně před čárou s radostným výkřikem tečoval. Bohužel pro Zajdu a za trest Štróblíkovi nebyl gól správně uznán pro Davidův ofsajd. Po zajímavých výsledcích soupeřů z posledních dvou kol jsme se posunuli na třetí místo v tabulce. Budeme tam chtít jistě zůstat i po nedělním zápase ve Zbýšově s Kahanem, který právě poslední dvě kola má podivuhodné výsledky. Napřed porazili silné Blansko a pak prohráli s Bohunicemi. Podzimní zápas jsme vyhráli doma sice 5:0, ale nebylo to vůbec jednoduché. Každopádně se musíme maximálně dobře připravit, protože teď nevíme, do čeho jdeme. Stejné to bude pravděpodobně i v úterním zápase v Krajském Poháru, kdy jedeme do Újezdu, se kterým jsme se asi ještě nepotkali.