Get Adobe Flash player
Týmy

O víkendu (18.-19-4.2015) jsme se zúčastnili velmi dobře obsazeného mezinárodního turnaje určeného pro ročník 2005 a ml. pořádaného ve Valašském Meziříčí.

V základní skupině jsem odehrál 5 utkání bez ztráty bodu. V další přelosované meziskupině, jsme pouze jednou remizovali s Baníkem Ostrava a až čtvrté kritérium (menší počet obdržených branek) rozhodlo o tom, že se „popereme“ v utkání se Slovanem Bratislava o celkové 5. místo. Rovněž v tomto utkání jsme vyhráli a zabezpečili si tak velmi pěkné 5. místo.

V individuálních cenách pak ve velké konkurenci vyhrál „krále střelců“ turnaje náš Martin Černý, který byl současně vyhlášen jedním ze tří nejlepších hráčů turnaje.

Celkově jsme odehráli 9 utkání ve kterých jsme 8x vyhráli a 1x remizovali. Za celý turnaj jsme vstřelili 42 branek a 18 obdrželi.

GRATULUJEME všem klukům a trenérům za reprezentaci mužstva a rodičům a fanouškům za podporu.

HOŠI DĚKUJEM!

„My hrajeme jako tým. … My jsme SVRATKA“!

VÝSLEDKY TURNAJE:

Turnaje se zúčastnilo celkem 24 mužstev a hrálo se systémem ve 4 skupinách každý s každým.

Následně z každé skupiny postoupili první 4 týmy. Jejich vítězové si pak zahráli o celkové prvenství a ostatní mužstva o celkové umístnění o 5. – 16. Místo. O 17. – 24. místo si zahráli mužstva, která skončila v základní skupině na pátém a šestém místě. Hrálo se v počtu hráčů 5+1, na hřišti o rozměrech 25×40 m a délce hrací doby 20 min.

Turnaj byl velmi dobře připravený, včetně zázemí a doprovodného programu. Organizátorům se podařilo zabezpečit i velmi kvalitní mužstva z klubů hrajících první a druhé nejvyšší fotbalové soutěže z ČR i SR.

O významu turnaje svědčí i fakt, že na nedělní odpoledne došel kluky podpořit a pogratulovat při závěrečném vyhlášení výsledků trenér fotbalové reprezentace ČR pan Pavel Vrba.

První den se hrálo paralelně na 4 hřištích, kde každé bylo určeno pro jednu skupinu.