-

Report

Naše “seniorka” přivítala ve druhém kole na hřišti v Jundrově brněnskou Spartu, která je jedním z nejtěžších možných soupeřů. Hrálo se vyrovnané utkání ve velmi vysokém tempu, ve kterém šli hosté do vedení poté, co potrestali individuální chybu našeho hráče. Do poločasu se nám naštěstí podařilo vyrovnat, takže se zápas rozhodoval ve druhé půli. V té jsme byli pohyblivější a vypracovali jsme si v ní výrazně více šancí a pološancí než soupeř, takže jsme ji nakonec vyhráli a tím i celé utkání. Bylo to dnes zasloužené vítězství, přestože nás hosté v posledních minutách dostali pod tlak, který v posledních vteřinách hrací doby korunovali kontaktní brankou na 3:2. Na případné srovnání skóre už ale neměli čas.

Že jsou zápasy této věkové kategorie hodně vyhecované a mají “šťávu” se potvrdilo i tentokrát, protože diváci mohli v první půli vidět krátkou bitku “bez rukavic” hodnou play off utkání NHL. Pozápasová společná “tiskovka” už ale proběhla v klidu a bez emocí a tak to má být.

Věříme, že našim hráčům nestoupne sláva do hlavy a potvrdí svoji dobrou formu také za týden na hřišti v Obřanech, kde budeme jednoznačným papírovým favoritem utkání. Kdyby byl dnes na zápase přítomen trenér prvního mužstva, tak by asi viděl překvapivou alternativu dilematu týkajícího se řešení dočasné náhrady svého vykartovaného stopera, protože náš hráč na pozici “trojky” dnes sehrál opravdu skvělé utkání a jeho výkon byl jedním z hlavních důvodů naší výhry.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
17 srpna, 2020 18:00 Old Boys 2020/21

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasVýsledek
FCSB Old Boys123
FC Sparta Brno112