-

Report

Náš nejzkušenější tým nastoupil na “letiště” na Lesné v nové venkovní sadě elastických dresů, které ještě zrychlují pohyb našich už tak raketových atletů, ale na motivovaný domácí tým to úplně nefungovalo, takže se v prvním poločase hrál na tuto věkovou kategorii hodně běhavý fotbal, ve kterém si oba týmy vypracovaly několik vyložených šancí, které však bombardéři obou mužstev zahazovali jako na běžícím páse. Domácí hrozili po brejkových situacích a ostrých centrech před naši bránu a my jsme se jako tradičně snažili o kombinaci až do brány, ale branku jsme vstřelit nedokázali. Remíza po první půli byla asi zasloužená, přestože jsme měli více “loženek” než domácí a jednou jsme trefili tyčku.

Druhou půli ovlivnilo nucené střídání domácích, kdy jejich brankář musel odstoupit, protože srážka se spoluhráčem před koncem první půle měla asi horší důsledky než se původně zdálo. Do branky musel útočník Startu a to domácí oslabilo. Začali jsme kontrolovat utkání a hrálo se většinou na polovině soupeře, protože naše mužstvo na tom bylo kondičně o trochu lépe než domácí tým. A naše herní převaha přinesla postupně i branky a zasloužené vítězství. Někteří naši hráči si navíc opravdu užili možnost odehrát bez střídání oba poločasy, protože dnes jsme neměli početně silnou lavičku.

V příštím kole nás čekají Marvani a to je vždy těžký soupeř. Ale nám se aktuálně daří, takže věříme v další zisk všech bodů.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
5 října, 2020 17:00 Old Boys 2020/21

Výsledky

KlubVýsledek
TJ Start Brno0
FCSB Old Boys4