Soutěž: Old Boys

FCSB Old Boys – FC Sparta Brno

Old boys tým FCSB včera večer narazil na soupeře, který byl nad jeho síly. V první půli byli hosté velmi efektivní v zakončení, kdy potrestali naše chyby v rozehrávce a naopak nás pustili do jediné šance. Ve druhém poločase jsme byli směrem dopředu mnohem nebezpečnější a měli jsme při troše štěstí i šance na vyrovnání, ale v konci utkání byli zase lepší hosté a mohli přidat i více než jenom dvě branky, takže spravedlivý výsledek a věříme, že za týden to bude lepší.

-

FCSB Old Boys – Starý Lískovec

První poločas jsme měli územní převahu, ale minimum gólových příležitostí. Přesto jsme šli ještě před přestávkou do vedení. Ve druhé půli hosté srovnali, náš tým šel znovu do jednobrankového vedení a hosté opět vyrovnali. Kdyby v té fázi utkání přidali třetí branku, tak asi bylo hotovo. Posledních asi 20 minut se potom hrálo stylem “nahoru dolů” a v této části jsme měli více šancí než velmi dobrý tým hostů a dvě z nich jsme proměnili. K tomu jsme ještě několikrát trefili tyčku, takže konečný výsledek byl asi spravedlivý.

-

UOMP – FCSB Old Boys

-

FCSB Old Boys – SK Líšeň

-

TJ Start Brno – FCSB Old Boys

Náš nejzkušenější tým nastoupil na “letiště” na Lesné v nové venkovní sadě elastických dresů, které ještě zrychlují pohyb našich už tak raketových atletů, ale na motivovaný domácí tým to úplně nefungovalo, takže se v prvním poločase hrál na tuto věkovou kategorii hodně běhavý fotbal, ve kterém si oba týmy vypracovaly několik vyložených šancí, které však bombardéři obou mužstev zahazovali jako na běžícím páse. Domácí hrozili po brejkových situacích a ostrých centrech před naši bránu a my jsme se jako tradičně snažili o kombinaci až do brány, ale branku jsme vstřelit nedokázali. Remíza po první půli byla asi zasloužená, přestože jsme měli více “loženek” než domácí a jednou jsme trefili tyčku.

Druhou půli ovlivnilo nucené střídání domácích, kdy jejich brankář musel odstoupit, protože srážka se spoluhráčem před koncem první půle měla asi horší důsledky než se původně zdálo. Do branky musel útočník Startu a to domácí oslabilo. Začali jsme kontrolovat utkání a hrálo se většinou na polovině soupeře, protože naše mužstvo na tom bylo kondičně o trochu lépe než domácí tým. A naše herní převaha přinesla postupně i branky a zasloužené vítězství. Někteří naši hráči si navíc opravdu užili možnost odehrát bez střídání oba poločasy, protože dnes jsme neměli početně silnou lavičku.

V příštím kole nás čekají Marvani a to je vždy těžký soupeř. Ale nám se aktuálně daří, takže věříme v další zisk všech bodů.

-

FCSB Old Boys – SK Moravská Slavia

-

FC Slovan Brno – FCSB Old Boys

Staří páni v pondělí těsně prohráli 4:3 na Slovanu a přišli tak o další body. Pochopitelně to ve vyrovnané horní polovině tabulky soutěže znamená “ústup ze slávy”, ale do konce podzimu je ještě hodně zápasů a tudíž dost příležitostí to vylepšit.

-

FCSB Old Boys – SK Slatina

-

ČAFC Židenice – FCSB Old Boys

Naše seniorka dnes venku na vysoké trávě v Maloměřicích uhrála s aktuálně třetím týmem tabulky výsledek, který je výrazně lepší než předvedená hra a nezobrazuje úplně věrně jak to reálně vypadalo na hřišti. Profitovali jsme z chvílemi až neuvěřitelné efektivity našeho zakončení, protože zejména v prvním poločase jsme proměnili skoro všechny šance, které jsme si vypracovali a náš soupeř naopak zahazoval jednu gólovku za druhou a nebo “byl vychytán” našim skvělým brankářem, který byl dnes jednoznačně strůjcem naší výhry a jenom skutečnost, že by už asi nestačil přeletět vrtulníkem do Olomouce na předzápasovou taktickou přípravu ho připravila o nominaci do utkaní Ligy národů proti Skotsku, protože svým dnešním výkonem by si to určitě zasloužil. Klobouk dolů před našim dnešním soupeřem. Zatím žádný z našich dosavadních soupeřů nabyl tak kvalitní směrem dopředu a nevypracoval si proti nám tolik “loženek”. Za týden nás na domácím exilovém hřišti v Jundrově čeká Slatina, která zatím moc bodů nenasbírala, ale to neznamená, že ji podceníme. Máme zaděláno na skvělý podzim a nechceme si to pokazit.

-

FCSB Old Boys – Starý Lískovec

Naše “seniorka” na domácím exilovém hřišti v Jundrově dnes narazila na velmi houževnatého a dobře fyzicky připraveného soupeře, který až do posledních minut utkání bojoval o remízu. V první půli jsme byli fotbalovější, ale měli jsme problém se zakončením, takže jsme byli nakonec rádi za remízový poločasový výsledek, protože hosté hráli na brejky, kdy ze tří šancí dali jednu branku, jednou zakončovali těsně vedle, v zápase vedli 1:0 a náš vyrovnávací gól padl po velké chybě jednoho z jejich obránců.

Úvod druhé půle patřil našemu týmu, dlouho se hrálo pouze na polovině soupeře, ale jeho brankář podával skvělý výkon a svými zákroky dlouho držel hosty na remíze. Nakonec jsme dokázali po trpělivém obléhání velkého vápna soupeře vstřelit druhou branku, ale hosté nerezignovali a byl to fotbal “nahoru/dolů” až do samého závěru. Naše nejzkušenější mužstvo stále drží 100% bodový zisk, ale začínají se objevovat drobná svalová zranění, takže se kádr začíná zužovat. Další zápas budeme hrát proti ČAFCe, které se zatím výsledkově také daří, takže to bude další velmi těžké utkání.

-