Podpořte projekt EKOParku Žabovřeské louky

Vážení rodiče, fanoušci, hráči a přátelé našeho klubu,

rádi bychom Vás touto cestou požádali o podporu projektu EKOPark Žabovřeské louky v rámci participativního rozpočtu města Brna.

Cílem projektu je revitalizace území Žabovřeských luk. Navrhované úpravy území budou plnit funkci regionálního biocentra a zároveň poskytnou místo pro sportovní aktivity dětí a odpočinek pro širokou veřejnost. Hlasování startuje od pondělí 1. listopadu.

Chci projektu dát svůj hlas!
Jak mohu hlasovat?
  • hlasovat mohou pouze občané města Brna starší 18 let.
  • každý občan má k dispozici sedm hlasů: 5 kladných a 2 záporné. Ty může podle svého uvážení rozdělit na jednotlivé projekty v hlasovací galerii.
  •  jednomu projektu může dát až dva kladné hlasy nebo 1 hlas záporný. Pořadí projektů určuje počet dosažených kladných hlasů.
  • hlasování je anonymní, nicméně k ověření je třeba číslo občanského průkazu a vaše datum narození.
Ověření osobních údajů

Protože vyhrazené finance budou rozdělovány z rozpočtu města Brna, je spravedlivé, aby rozhodnutí bylo čistě v rukou Brňanů. Před vlastním hlasováním je tedy třeba projít ověřením, zda jste starší 18 let a máte ve městě trvalý pobyt. Toto ověření probíhá automatizovaným online dotazem na registr obyvatel, kde jste okamžitě ověřeni.

Pro ověření zadejte do přihlašovacího formuláře číslo svého občanského průkazu a vaše datum narození. Tyto údaje budou okamžitě ověřeny a následně zašifrovány do anonymního tokenu – nebudou tedy nikde ukládány a z tokenu není možná jejich zpětná dešifrace. Vlastní hlasování je anonymní.

Přehled hlasů

Kladné hlasy přidělujete kliknutím na ikonku 🗹 vedle projektu (každému projektu můžete dát jeden či dva kladné hlasy), záporné hlasy přidělujete tlačítkem 🗷 (každému projektu můžete dát jeden záporný hlas). Před potvrzením můžete přidělené hlasy zrušit, a to opětovným kliknutím na tlačítka 🗹 a 🗷.

Po rozdělení hlasů klikněte na tlačítko Potvrdit hlasy. Budete požádáni o potvrzení hlasů, teprve po potvrzení jsou hlasy považovány za platné a zapsány do výsledků hlasování. Pozor, jakmile jsou hlasy jednou udělené a potvrzené, už je není možné měnit.

Chci projektu dát svůj hlas!

Hlasování startuje od pondělí 1. listopadu a je více než žádoucí, získat potřebný náskok hned v jeho počátku (pro favority budou hlasovat i nezainteresovaní), hlasování proto prosím neodkládejte.