Projekt EKOParku Žabovřeské louky uspěl ve veřejném hlasování

Projekt EKOParku Žabovřeské louky, jehož předkladatelem je trenér naší mladší přípravky, uspěl ve finálovém kole veřejného hlasování participativního rozpočtu města Brna – Dáme na vás. Projekt podpořilo celkem 1 913 hlasujících a připsal si 2 890 kladných hlasů, což znamená konečné 4. místo a tím i závazek budoucí realizace.

Úspěch je to i pro náš klub – projekt jsme jako FC Svratka Brno aktivně podpořili a věříme, že po svém dokončení rozšíří nabídku tréninkových ploch i pro naše mládežnické týmy.

Velké díky za podporu patří vedení městské části Brno-Žabovřesky a města Brna, hokejovému klubu HC Kometa Brno a Nadačnímu fondu Kometa dětem, spřáteleným sportovním klubům a spolkům i osobnostem, kteří projekt EKOParku podpořili.

Hlavní poděkování ale patří fanouškům a členům našeho klubu, bez jejichž podpory by to rozhodně nešlo!

Děkujeme a těšíme se na viděnou v EKOParku Žabovřeské louky!