Anketa (Velikonoční turnaj v Itálii)

Ahoj vespolek,

Uvažujeme o možnosti vyrazit na turnaj do zahraničí. Jde pochopitelně o finančně náročnější akci, předem bychom proto rádi věděli, zda je o podobnou akci zájem či nikoliv. Závaznou přihlášku (účast týmu) musíme potvrdit do konce roku. Reálně bychom se ale chtěli rozhodnout dřív a nečekat na naplnění kapacity turnaje.

Předběžně uvažujeme o velikonočním turnaji v italské Raveně (15. až 18. dubna 2022). Do Itálie bychom cestovali společně autobusem, ubytování máme předjednané v 3* hotelu u moře, 15 km od sportoviště (na fotbal bychom se dopravovali také autobusem).

  • Předběžná cena za dítě (do 10 let) vč. dopravy, ubytování, plné penze a pojištění: 5.300 Kč
  • Předběžná cena za dospělého vč. dopravy, ubytování, plné penze a pojištění: 7.300 Kč
  • Případní sourozenci starší 10 let (cena někde mezi).

Účast není kapacitně omezena, klidně to můžete pojmout jako velikonoční rodinný výlet.

Předem upozorňuji, že akce není primárně fotbalová – výsledek není pro nás jako trenéry vůbec podstatný. Jde hlavně o zábavu, tmelení kolektivu (dětí ale i rodičů) a nevšední zážitky. Kluci a holky si zahrají v novém prostředí a potkají se s pro ně zajímavými soupeři (na turnaj jezdí kromě domácích Italů týmy z Německa, Dánska, Francie, Belgie, Polska atp.).

V přiložené anketě prosím do soboty 20. listopadu vyplňte, zda o akci máte zájem, a v jakém počtu se jí chcete účastnit.

Díky za spolupráci

Trenéři Martin a Pavel (+ šéfmanažerka pro zahraniční akce Lenka – díky za přípravu)