Nominace na víkend + info k dalšímu programu

Ahoj vespolek – sobotní turnaj v Kunštátu pořadatel kvůli velkému množství C+ dětí bohužel zrušil. Kluci a holky, se kterými jsme na sobotu počítali tak mají volno. Je to sice škoda, ale myslím, že jim i vám celkem přijde vhod.

Náš turnaj v neděli v Pohořelicích platí, sraz je v 8:00 v hale (první zápas hrajeme od 8:30 hodin, prosím proto o dochvilnost). Konec je naplánovaný na 14:30 hodin.

Nominace: Max – Vojta, Žanek, Vikec, Matýsek, Tom, Kosťa, Ondra + Martin Zástěra. Nezapomeňte prosím na sálovky – hraje se v hale.

Program 6. až 12. 12.

Příští týden platí tréninky v Út+Pá na Okruhu, středu ještě potvrdíme. Místo středečního tréninku domlouváme na čtvrtek (17:30-19:00) přátelák s Žabinskými vlky (futsal).

Poprosím všechny o aktualizaci očekávané účasti na turnaji příští sobotu (11.12.) v Třebíči. Podle propozic pořadatele NEBUDE mít do haly přístup žádný dospělý, bez potvrzeného očkování proti C-19 (akceptováno je potvrzení v aplikaci Tečka). Pro děti do 12 let žádná omezení neplatí. Pokud tedy nemáte dokončené očkování, můžete se na turnaj přihlásit, vstup haly ale bude umožněný jen hráčům a očkovaným dospělým.